آیا هر روز از ریزش مو رنج می برید ؟!

پرگون تحقیقات جدید دانشمندان نشان می دهد پودرهای پرپشت کننده، رنگ کننده های طبیعی مو، اتو و سشوار باعث ریزش مو می شوند

آیا هر روز از ریزش مو رنج می برید ؟ ریزش مو.از بین بردن ریزش مو.درمان ریزش مو.قطع ریزش مو.کچلی.ریزش مو در خانم ها و آقایان.جلوگیری از ریزش موپرگون: آیا هر روز از ریزش مو رنج می برید ؟!

به گزارش پرگون تحقیقات جدید دانشمندان نشان می دهد پودرهای پرپشت کننده، رنگ کننده های طبیعی مو، اتو و سشوار باعث ریزش مو می شوند.حالت دهنده ها باعث می شوند تا مو حالت طبیعی خود را از دست بدهد و پس از مدت زمانی کوتاه جنس مو خشک و بی حالت شود فقط در صورتی حالت بگیرد که به آن حالت دهنده بزنید.

هرگز با حوله موهای مرطوب و خیس تان را چنگ نزنید زیرا بعد از استحمام ریشه مو در نازک ترین حد خود قرار دارد و با شانه کردن یا چنگ زدن مو ریزش پیدا می کند.با دوری کردن از اتوی مو، انواع ژل، حالت دهنده ها و پرپشت کننده ها سعی کنید تا ریزش مو را در خود از بین ببرید.

سشوار، اتو مو و حرارت دهنده ها باعث می شوند چربی طبیعی مو از بین برود و پس از مدتی موها خشک شوند و به دنبال خشک شدن ریزش مو آغاز می شود.سرم مو و استفاده بیش از 2 مرتبه از شامپو در هر استحمام باعث ریزش ناگهانی مو می شود و سعی کنید شامپوها را در هر استحمام عوض نکنید. از یک مدل شامپو حداقل برای 3 ماه استفاده کنید.
دکتر من


test